top of page
DSC_5164_websize.jpg

SPÍKRI

Inšpirácia a motivácia tvoria most k vašim snom 

Predstavujeme vám úspešné osobnosti zo Slovenska a Česka, ktoré sa s nami prídu podeliť o svoje praktické skúsenosti a know how. Sú lídrami a odborníkmi z rôznorodých oblastí biznisu. Budú vás inšpirovať k novým nápadom, stratégiám, perspektívam so zameraním na riešenia, ktoré budete môcť okamžite implementovať do svojho podnikania.

 

Osobnosti, ktoré počas Grow Together Summitu stretnete, sme  pre vás starostlivo vyberali. 

Definovali sme témy, ktoré svadobných profesionálov spájajú, aj napriek odlišnosti ich profesií. Každý z nás sa okrem svojej práce, ktorá ho napĺňa, musí zaoberať aj nie tak obľúbenými témami, akými sú financie, cenotvorba, účtovníctvo, marketing, atď. Každý z nás potrebuje občas zastať a zamyslieť sa nad efektivitou svojej práce, prípadne sa stretne s vyhorením a hľadá novú silu a energiu.

Diskusie

V podnetných panelových diskusiách sa stretnete s úspešnými ľuďmi zo sveta svadieb. Fotograf Frank Štabrila a kameramani Martin "Kaco" Kacvinský a Zoltán Eliáš - The Stories From Elis sa tešia na živú debatu o témach, ktoré vás najviac zaujímajú. 

Pozvanie na diskusiu prijali aj ďalšie inšpiratívne osobnosti zo sveta svadieb, ktoré porozprávajú o miľníkoch na svojej ceste k úspechu.

Tešiť sa môžete na úspešné wedding plannerky z Čiech, Světlanu Uldrichovú z Boutique Weddings, Lucii Říčařovú a Martinu Hervy z Wedding Factory,

zo Slovenska sa do debaty zapoja Andrea Joríková z agentúry Ambientes a Natália Mayerová a Monika Tordsson z Lovely day.

O svadobnom dizajne z pohľadu biznisu porozprávajú Róbert Bartolen

a Hana Holdener.

Pozvanie prijali aj kameraman Marek Hořava, návrhárka svadobných šiat Veronika Kostková a Dominika Onofrejová známa svojimi Domčinými laskonkami :)

Náš zoznam hostí týmto ale nekončí...

cervenynos.png
cervenynos.png

Spíkri

V prvej časti Grow Together Summitu sa môžete tešiť na inšpiratívne biznisové témy a rozhovory s týmito spíkrami:

cervenynos.png
cervenynos.png

Grow Together Summit 2024 je inšpirovaný duchom spoločenskej zodpovednosti a naša podpora bude smerovaná nadácii Červený nos, ktorej venujeme príspevok aby sme spoločne mohli priniesť radosť a smiech deťom do nemocníc.


Rovnaký prístup majú aj niektorí naši spíkri, ktorí sa rozhodli venovať svoje honoráre nadácii, podporujúcej vzácnu misiu šírenia šťastia a nádeje.
Táto spolupráca dokonale reflektuje princípy, ktoré uznávame, pretože organizácia Grow Together Summitu je založená na neziskových princípoch.

Lístky na podujatie

Pre záujemcov o Grow Together Summit

Pre dekoratérov a floristov so záujmom o účasť aj na 2. ročníku Ambientes Masterclassu 

Pre záujemcov o Soirée

bottom of page