top of page

Organizátor

DSC_5164_websize.jpg

SPÍKRI

Inšpirácia a motivácia tvoria most k vašim snom 

Predstavujeme vám úspešné osobnosti zo Slovenska a Česka, ktoré sa s nami prídu podeliť o svoje praktické skúsenosti a know how. Sú lídrami a odborníkmi z rôznorodých oblastí biznisu. Budú vás inšpirovať k novým nápadom, stratégiám, perspektívam so zameraním na riešenia, ktoré budete môcť okamžite implementovať do svojho podnikania.

 

Osobnosti, ktoré počas Grow Together Summitu stretnete, sme  pre vás starostlivo vyberali. 

Definovali sme témy, ktoré svadobných profesionálov spájajú, aj napriek odlišnosti ich profesií. Každý z nás sa okrem svojej práce, ktorá ho napĺňa, musí zaoberať aj nie tak obľúbenými témami, akými sú financie, cenotvorba, účtovníctvo, marketing, atď. Každý z nás potrebuje občas zastať a zamyslieť sa nad efektivitou svojej práce, prípadne sa stretne s vyhorením a hľadá novú silu a energiu.

Diskusie

V podnetných panelových diskusiách sa stretnete s úspešnými ľuďmi zo sveta svadieb. Fotografi Sabina Povolná, Frank Štabrila a kameramani Martin "Kaco" Kacvinský a Zoltán Eliáš - The Stories From Elis sa tešia na živú debatu o témach, ktoré vás najviac zaujímajú. 

Pozvanie na diskusiu prijali aj ďalšie inšpiratívne osobnosti zo sveta svadieb, ktoré porozprávajú o miľníkoch na svojej ceste k úspechu.

Tešiť sa môžete na úspešné wedding plannerky z Čiech, Světlanu Uldrichovú z Boutique Weddings,

Lucii Říčařovú a Martinu Hervy z Wedding Factory,

zo Slovenska sa do debaty zapoja Andrea Joríková z agentúry Ambientes a Natália Mayerová  a Monika Tordsson z Lovely day.

Pozvanie prijali aj kameraman Marek Hořava, návrhárka svadobných šiat Veronika Kostková a Dominika Onofrejová známa svojimi Domčinými laskonkami :)

Náš zoznam hostí týmto ale nekončí...

Spíkri

V prvej časti Grow Together Summitu sa môžete tešiť na inšpiratívne biznisové témy a rozhovory s týmito spíkrami:

bottom of page