top of page

O SUMMITE

V čom je iný?

Grow Together Summit je platforma, ktorá na Slovensku a v Česku doteraz chýbala.

Príležitosť stretnúť na jednom mieste profesionálov zo všetkých odvetví

svadobného biznisu, túto udalosť výrazne odlišuje od školení a workshopov,

ktoré sa v našich krajinách konajú.

Rôznorodosť tém, upriamenie pozornosti aj na biznisové otázky,

možnosť inšpirovať sa úspešnými ľuďmi, ktorých stretávate väčšinou len

v pracovnom nasadení, vám môžu priniesť úplne iný pohľad na vašu prácu.

Opustiť komfortnú zónu, investovať do seba a vzťahov, byť súčasťou komunity, veľkej komunity, táto príležitosť je tu teraz!

 

Rozhovor s Andreou Joríkovou o jej myšlienke, motivácii a sne pripraviť konferenciu pre svadobných profesionálov, si môžete vypočuť

v podcaste s Verou Wisterovou.

FRN_7822_websize.jpg
Pre koho je summit určený? 

Stretnúť sa môžete s kolegami z rôznych oblastí svadobného sveta. Summit je určený pre ľudí, ktorí sú ochotní  investovať do svojho rozvoja a vzdelania, uvedomujú si silu komunity, partnerov a chcú posilniť svoje biznisové uvažovanie. Ak patríš medzi týchto ľudí, nemal by si na 1. ročníku Grow Together Summitu chýbať práve ty.

Grow Together Summit je ideálnou príležitosťou pre všetkých malých a stredných podnikateľov,  živnostníkov, ktorí sa chcú posúvať, inšpirovať a spoznávať. Či už pôsobíte na trhu dlhé roky alebo ste nadšený nováčik, tento summit je ideálnym miestom na získanie cenných informácií, inšpirácie, na výmenu
 skúseností a nadväzovania nových kontaktov.

Prečo sa zúčastniť?

Naše panelové diskusie a prednášky sú plné perspektív od slovenských a českých lídrov, ktorí sú pripravení zdieľať svoje úspechy, neúspechy a know-how. Získate priamy prístup k ich cenným radám a skúsenostiam.

Summit vám ponúka jedinečnú príležitosť stretnúť sa s podobne zmýšľajúcimi profesionálmi a lídrami z vášho odvetvia. Budujte vzťahy, ktoré môžu viesť k budúcim partnerstvám, mentorstvu alebo dokonca k novým obchodným príležitostiam.

Exkluzívny obsah - ako účastník dostanete prístup k materiálom a zdrojom, ktoré sú k dispozícii iba na našom summite. Zasvätíme vás hlbšie do tém, ktoré vás najviac zaujímajú a poskytneme vám nástroje na dosiahnutie vašich cieľov.

Grow Together Summit nie je len udalosťou, je to investícia do vášho budúceho ja. S obmedzeným počtom miest je dôležité zaregistrovať sa čo najskôr, aby ste si zabezpečili svoje miesto na tejto výnimočnej ceste.

DSC_5993_websize.jpg

Lístky na podujatie

Pre záujemcov o Grow Together Summit

Pre dekoratérov a floristov so záujmom o účasť aj na 2. ročníku Ambientes Masterclassu 

Pre záujemcov o Soirée

bottom of page