top of page

Organizátor

DSC_7518_websize.jpg

LÍSTKY

„Najlepšou životnou investíciou je investícia do seba, svojho vzdelania a do vzťahov“

 

Ak ste sa rozhodli opustiť vlastnú komfortnú zónu, hľadate nové príležitosti, chcete sa stať súčasťou komunity a stretnúť úspešných ľudí, spoznať nových partnerov a zároveň si užiť spolu s priateľmi príjemný večer a zábavu, ste teraz na správnom mieste.


Záväzne sa prihlásite vyplnením formuláru.

Už teraz
sa veľmi tešíme na stretnutie s vami!

SUMMIT
+ SOIREÉ 

595 EUR

FRN_0470_websize.jpg

Zakúpením tohto lístka si zabezpečujete účasť na celodennom summite plnom biznisových tém, s možnosťou výberu panelových diskusií, komunikáciou so spíkrami počas prestávok, spoločný obed a samozrejmosťou je občerstvenie počas celého dňa.

Summit ukončíme spoločnou gala večerou, príjemnými rozhovormi a zábavou na Connect Together Soireé.

 

L
 

MASTERCLASS
+ SUMMIT
+ SOIREÉ

1 195 EUR

FRN_7970_websize.jpg

Kúpením tohto balíka získate možnosť nadobudnúť praktické, dekoratérske a floristické zručnosti na celodennom Masterclasse v pondelok, 29.04.2024, v utorok sa môžete tešiť na deň plný biznisových tém, inšpiratívnych ľudí, know how, rozhovorov, panelových diskusií. Tieto intenzívne dva dni zakončíme spoločnou večerou a zábavou na nádhernom Connect Together Soireé.

Obedy a občerstvenie počas oboch dní sú zabezpečené.

 

SOIREÉ

265 EUR

DSC_5051_websize.jpg

Ak ste sa rozhodli odolať predošlým možnostiam, ponúkame na zakúpenie aj obmedzený počet lístkov len na Connect Together Soireé, teda gala večeru so skvelým jedlom, výbornou zábavou a s inšpiratívnymi účastníkmi Masterclassu a Grow Together Summitu.

Budeme radi, keď sa prídete s nami zabaviť, ale budeme ešte radšej ak sa stanete členom komunity, ktorá chce rásť, vzájomne sa inšpirovať a spoločne posúvať hranice na našom Grow Together Summite.

MASTERCLASS
+ SOIREÉ

895 EUR

DSC_2782_websize.jpg

Vaša účasť na praktickom celodennom workshope, ktorý bude prebiehať v pondelok 29.04.2024, sa nezaobíde bez zážitku a možnosti užiť si vytvorenú nádheru počas spoločnej večere a zábavy, ktorá sa bude konať nasledujúci večer, 30.04.24. Otvoria sa Vám tak možnosti nadväzovania nových kontaktov. Občerstvenie a obed počas dňa konania Masterclassu je v cene lístka.

(Ak vás zaujímajú aj rôzne biznisové témy, know how úspešných ľudí, pozývame vás na Grow Together Summit)

*Uvedené ceny sú vrátane DPH.

Spíkri

Pridajte sa k nám!

Vyberte jednu z možností:

Ďakujeme za registráciu! Budeme Vás kontaktovať ohľadom ďalších krokov.

bottom of page