top of page
DSC_5458_websize.jpg

MASTERCLASS

II. ročník AMBIENTES Masterclassu

Pozývame vás na masterclass určený pre floristov a dizajnérov, ktorý sa bude konať pred oficiálnym začiatkom Grow Together Summitu 29.4.2024.

sabinapovolna-ambientesmasterclass-361.jpg

Táto jedinečná príležitosť je otvorená pre všetkých, ktorí chcú rozšíriť svoje know-how a praktické zručnosti v oblasti kvetinového stylingu, inštalácií a priestorového dizajnu pod vedením tímu agentúry Ambientes.

Oslavou novonadobudnutých skúseností a priateľstiev nadviazaných počas masterclassu, bude večerné Connect Together Soirée v termíne 30.4.2024. Tento večer si spoločne vychutnáme výsledky našej práce spolu s kolegami a účastníkmi Grow Together Summitu. 

Ak chcete získať lepšiu predstavu o tom, čo vás na masterclasse čaká, pozrite si video z úspešného minulého ročníka. 

Nezmeškajte túto príležitosť na rozvoj vašich skúseností, technických zručností a procesu tvorby komplexného svadobného dizajnu. Tešíme sa na vašu účasť a na to, ako spoločne posunieme hranice svadobného kreatívneho umenia na novú úroveň. Ak máte záujem o zdokonalenie sa

v oblasti kvetinového stylingu a svadobného dizajnu, neváhajte sa prihlásiť na náš masterclass TU.

 

Počet miest je obmedzený, aby sme zabezpečili individuálny prístup a účastníci sa mohli aktívne zapojiť do všetkých činností.

sabinapovolna-ambientesmasterclass-170.jpg

Lístky na podujatie

Pre záujemcov o Grow Together Summit

Pre dekoratérov a floristov so záujmom o účasť aj na 2. ročníku Ambientes Masterclassu 

Pre záujemcov o Soirée

bottom of page