top of page

KONTAKT

Q&A

Ako je to s ubytovaním?  

Ubytovanie nie je zahrnuté v cene lístka „Grow Together Summit 2024“. Hotel DoubleTree by Hilton **** je generálnym partnerom a poskytuje pre túto príležitosť zvýhodnenú sumu ubytovania vo výške 135 EUR v izbe štandard pri obsadení 1 osobou/1 noc a 150 EUR/pri obsadení 2 osobami/1 noc.

Výber tohto ubytovania nie je povinný a podmienený pre účasť na summite,  je plne na vašom individuálnom zvážení. 

 

Ako je to s parkovaním?  

Hotel DoubleTree by Hilton **** disponuje parkovacími kapacitami za poplatok 25 EUR / deň. Uprednostňujú však parkovacie kapacity pre ubytovaných hostí. Vedľa hotela sa nachádza Zimný štadión Ondreja Nepelu, ktorý disponuje 300 parkovacími miestami so sadzbou 1 EUR/Hodina.

 

Je v cene zahrnutý obed, večera, občerstvenie?  

Áno, počas dopoludňajších a popoludňajších hodín budete mať k dispozícii občerstvenie (káva, čaj, voda, slané a sladké občerstvenie), obed formou bufetu a na záver dňa slávnostnú večeru s prípitkom a neskorým bufetom. 

 

Viem, si kúpiť lístok samostatne na summit alebo soirée?  

Cena lístka na summit zahŕňa automaticky aj účasť na večernom soirée. Možnosť zakúpenia lístka len na summit neposkytujeme, vzhľadom na to že počet miest je limitovaný a uprednostňujeme účastníkov, ktorým chceme poskytnúť komplexný zážitok z podujatia. Pokiaľ máte záujem o účasť len na večernom soirée, je možné si zakúpiť lístok len na toto podujatie samostatne.

 

Viem prísť iba na konkrétnu prednášku/konkrétneho spíkra

Účasť na summite sa nedá vymedziť len na konkrétny čas určitého spíkra. Môžete si zakúpiť účasť na celom summite a vypočuť si prednášku len jedného spíkra a zvyšný čas môžete venovať ostatným benefitom, ktoré summit ponúka a networkingu v spoločných priestoroch s vystavovateľmi. 

 

Viem na summite odprezentovať svoje služby/produkty? 

Samozrejme je to možné. Máme k dispozícii veľkorysé priestory v okolí sály kde je možné svoje služby a produkty odprezentovať. Takýto priestor však poskytujeme osobám, ktoré sa pohybujú v okolí svadobného a eventového priemyslu, alebo poskytujú univerzálne služby a produkty. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na uvedený e-mail a radi zodpovieme ostatné otázky. 

 

Ako sa stať partnerom podujatia? 

Partnerstvo máme rozdelené do viacerých kategórií. Môžete sa stať hlavným partnerom, produktovým partnerom ale aj mediálnym partnerom. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na uvedený e-mail a radi Vám poskytneme detailné informácie spolupráce a partnerstva a benefity, ktoré môžete získať. 

 

Ako zaplatím za lístok? 

Na podstránke Lístky nájdete registračný formulár, ktorý vyplníte. Ak stihnete registráciu a úhradu lístka do 14.2.2024, získate zvýhodnenú cenu.  

Kontaktný formulár

Ďakujeme za správu!

Miesto summitu
Organizačný tím

DoubleTree by Hilton

Trnavská cesta 27/A

831 01 Bratislava

Nenad Smilajkov

Lucia Rýdza

Telefón
E-mail

+421 904 959 994

+421 903 741 005

Trnavská cesta 27/A, 831 04 Bratislava

bottom of page