top of page
FRN_8925.jpg

DISKUSIE

Príležitosť, ktorá otvára dvere k novým možnostiam

Networking je oveľa viac než len výmena vizitiek – je to začiatok vzťahov, ktoré môžu viesť k vzájomnému rastu a spoločnému úspechu.  

 

Je kľúčovým prvkom dňa, počas ktorého budete mať viacero príležitostí na to, aby ste sa v neformálnej atmosfére stretli s ostatnými účastníkmi summitu. Či už v priebehu prestávok medzi prednáškami, alebo po skončení odborného programu, vždy nájdete priestor na vzájomnú výmenu myšlienok a skúseností. 

"Cooperation over competition"

 

Panelové diskusie

Po všeobecných témach bude priestor aj na konkrétnejšie rozhovory, rady a typy od skúsených lídrov v jednotlivých profesiách.

Poďte sa inšpirovať, ale aj pýtať a diskutovať.

Už teraz sa na vás s istotou tešia Sabina Povolná, Frank Štabrila, Zoli Eliáš The Stories from Elis, Martin "Kaco" Kacvinský, Andrea Joríková, Světlana Uldrichová a mnohí ďalší...

FRN_3517_websize.jpg

Očakávania
od dodávateľov

V rozhovore so svadobnými agentúrami, wedding plannermi a svadobnými lokalitami sa porozprávame o tom,  podľa čoho si vyberajú na spoluprácu dodávateľov.

 

Ak ste v svadobnom svete nový a neviete kde začať, pri tejto diskusii by ste rozhodne nemali chýbať!

DSC_5051_websize.jpg

 Success stories

Rozhovory s úspešnými ľuďmi zo svadobného biznisu.

Rozhodli sme sa vyspovedať pre vás tých, ktorí sú úspešní v tom, čo robia.

 

Porozprávať vám o svojej ceste, strachoch, výhrach a najväčších výzvach, dokonca možno aj o najťažších chvíľach v ich podnikaní prídu módna návrhárka Veronika Kostková a cukrárka Dominika Onofrejová. 

Mená ostatných hostí prezradíme už čoskoro.

FRN_0470_websize.jpg
bottom of page