top of page

PARTNERI

Partneri

Od vízie k realite 

Predstavujeme vám našich partnerov, ktorí sú neoddeliteľnou súčasťou príprav Grow Together Summitu 2024.

Vďaka ich podpore pre vás pripravujeme nezabudnuteľný zážitok, deň plný vzdelávania, inšpirácie a osobného rastu.

Bez ich podpory by sme nemohli realizovať našu víziu tvorenia komunity a priniesť toto výnimočné podujatie do vášho života. 

Generálny partner
DoubletreeLogo.svg.png

Hotelu DoubleTree by Hilton Bratislava, nám pomáha so zabezpečením unikátnych priestorov s modernými konferenčnými miestnosťami. Profesionálny prístup, ktorý nám hotel poskytuje, sú zárukou, že každý aspekt konferencie bude spĺňať vysoké štandardy.

Hlavný partner
fashionsound.png

Spoločnosť Fashion Sound je garantom dokonalej kvality zvukového a vizuálneho dizajnu, ktorý obohatí nielen celodenné prednášky, ale zabezpečí aj nezabudnuteľný zážitok na večernom Connest Together Soireé.

Hlavný mediálny partner

Budeme svoji je výberový vyhladávač svadobných miest a služieb v Českej republike, ktorý pomáha šíriť myšlienku Grow Together Summitu medzi svadobnými profesionálmi.

Budeme svoji.png
Mediálni partneri
bridee.png
MOJASVADBA_SK.jpg
kavickari.png
HOTELIER.png
nasa-svadba.png
BEREMESE_CZ.jpg

Mediálni partneri hrajú kľúčovú úlohu pri šírení povedomia o Grow Together Summite, čím zaručujú, že sa informácie o tejto jedinečnej udalosti dostanú k čo najväčšiemu počtu svadobných profesionálov.

Produktoví partneri
Slido.png
rebarbora.png
weddingking.png
artbakin.png
NTDR.png
LadovaTovaren.png
FunFace.png
Matysak.png
trio impression.png
WLC.jpeg

Organizátor

Ambientes je svadobná a eventová agentúra, ktorá sa pod vedením Andrey Joríkovej vyprofilovala na úspešného, rozpoznateľného lídra v oblasti plánovania a organizovania svadieb a eventov. Zahraničné skúsenosti nám umožňujú neustále posúvať hranice a prinášať inovatívne riešenia.

Naša priorita nie je len vytváranie veľkolepých svadobných dizajnov a realizácia náročných konceptov, ale aj dôkladné plánovanie a organizácia samotných svadieb a eventov. Milujeme výzvy a pristupujeme k našim klientom s partnerským a otvoreným prístupom.

Na spoluprácu si vyberáme len tých najlepších z najlepších. Ľudí, ktorí zdieľajú podobné hodnoty, aby sme spoločne nielen naplnili, ale aj predčili očakávania našich klientov.

Okrem posunu vlastných hraníc a napredovania agentúry je pre nás dôležité vytvárať komunitu, zdieľať získané skúsenosti a vzájomne sa podporovať a inšpirovať. Sme presvedčení, že profesionáli si pomáhajú, zatiaľ čo amatéri si konkurujú.

 

Andrea Joríková 

Andrea pôsobí v svadobnom odvetví už 14 rokov. Jej cieľom a snom bolo okrem založenia úspešnej svadobnej agentúry aj vytvorenie komunity ľudí, ktorí sú otvorení, ochotní zdieľať svoje skúsenosti, vzájomne sa podporovať, inšpirovať a spoločne rásť.  

 

Jej životným mottom je 

„Cooperation over competition“  

 

Úspech sa neskrýva len v sile individuality, ale v komunite ľudí, ktorými sa každý z nás obklopuje.

 

Jej úmyslom je vytvoriť komunitu rovnako zmýšľajúcich svadobných profesionálov, aby vynikali a rozšírili svoju profesionálnu sieť, vybudovali skutočné vzťahy s cieľom dosiahnuť ich najvyšší potenciál vo svete svadieb. 

Má váženú povesť lídra, ktorý je príkladom kreativity, odvahy prelomiť hranice, profesionálneho rastu a prispieva k vytvoreniu pozitívneho vplyvu na svadobnú komunitu ako celku. Podporuje inovácie, vytvára silnú komunitu,  prostredníctvom summitu poskytuje príležitosti na networking a tým podporuje osobný aj profesionálny rast každého účastníka.

Lucia Rýdza

Lucia miluje prácu s ľuďmi. Nadväzovanie nových kontaktov a udržiavanie starých je pre ňu absolútne prirodzená súčasť života. 

Vo vytváraní komunity, v otvorenej komunikácii, partnerstve a zdieľaní skúseností vidí obrovský zmysel.

Na žiadna výzvu nepovie nie. Verí totiž, že: 

 

“Kto chce, hľadá spôsoby, kto nechce, hľadá dôvody..” 

Nenad Smilajkov

Nenad je všestranný a skúsený manažér. Okrem toho nápaditý kreatívec s výborným vkusom a estetickým cítením. Má zmysel pre detail, je precízny, efektívny a má rád vo veciach jasno.

Jeho schopnosť absolútne sa prispôsobiť situácii a prevziať zodpovednosť prakticky za čokoľvek z neho robí nenahraditeľného partnera do veľkých výziev.

Svojím úprimným nadšením a humorom dokáže vyčarovať úsmev naozaj každému.

Lístky na podujatie

Pre záujemcov o Grow Together Summit

Pre dekoratérov a floristov so záujmom o účasť aj na 2. ročníku Ambientes Masterclassu 

Pre záujemcov o Soirée

bottom of page